Zájmové aktivity pro všechny

Tvořím, zpívám, vařím, maluji! Všechny děti mají své vlohy, talent a nadšení pro kreativitu. Hledáte pro své dítě bezpečný prostor, kde bude moci rozvíjet své nadání pod vedením zkušených lektorů? Oceníte, když vám domů z kroužku přijde dítě nadšené, spokojené, odpočinuté? Jste na správné adrese - Komunitní centrum Domeček.

Naše kroužky
Zájmové aktivity

Naše kroužky

Společný čas trávíme naplno! Níže najdete kompletní nabídku kroužků pro šk.rok 2023/24. Kroužky probíhají v komunitním centru "Domeček“ na ulici Jana Uhra 11, Brno – Veveří. Organizační pokyny a informace o jednotlivých kroužcích dostanou přihlášení účastníci e-mailem.

Rozvrh

Společný čas trávíme naplno! Níže najdete kompletní nabídku kroužků pro šk.rok 2022/23. Děti přihlašujte pomocí elektronické přihlášky. Kroužky probíhají v komunitním centru „Domeček“ na ulici Jana Uhra 11, Brno – Veveří.
Organizační pokyny a informace o jednotlivých kroužcích dostanou přihlášení účastníci e-mailem.

Jak se naše kroužky líbí?

Kde nás najdete

49.2023283N, 16.5965722E

Mgr. Jana Kurfürstová

info@clovicekbrno.cz
+420 724 063 116

Komunitní centrum Domeček

Jana Uhra 169/11
Brno – střed
602 00

Bez podpory se neobejdeme!

Zaujal Vás náš spolek natolik, že jste se rozhodli nám pomoci? Nevíte jak? Nedůvěřujete nadacím a rádi podporujete konkrétní projekty? Nechcete posílat peníze? Človíček potřebuje pro svůj život spoustu věcí a za všechny formy pomoci Vám bude vděčný a odmění se Vám.

Pomoci můžete finančním darem
Pomoci můžete finančním darem
Číslo účtu, na který můžete přispět libovolnou částkou je 1387557915/2700 UniCredit Bank. Peněžní dar může být jednorázový, nebo si můžete určit částku, kterou jste ochotni posílat každý měsíc a zařídit v bance trvalý příkaz. Na základě darovací smlouvy je možný odpočet daně pro právnické i fyzické osoby.
Pomoci můžete i věcnými dary
Pomoci můžete i věcnými dary
Nabízíme dětem nové zkušenosti a zážitky, ke kterým potřebujeme různý materiál - kancelářské potřeby, potraviny, hračky, drogerii ad. Aby Vaše pomoc byla účinná, prosíme Vás o přečtení následujícího seznamu. Určitě nevyužijeme dětské oblečení.
Alternativní pomoc
Alternativní pomoc
Uvítáme i jiné formy pomoci jako je např. sleva na táborové základny, divadelní představení, které byste přijeli zahrát na náš tábor, doprava na pobyt, popř. výlet, apod.
Další možnosti podpory
Dobrovolnictví
Chcete se stát dobrovolníkem v našem spolku? Uvítáme vaši pomoc při asistenci k dětem, asistenci v táborové kuchyni, údržbě či brigádnických pracích v PDK Človíček či na Domečku. V případě potřeby vás proškolíme. Být dobrovolník je cool! Využij svůj volný čas a naplň ho životem!