Komunitní projekty a vzdělávání

Pojďte s námi za zábavou i vzděláním! Rádi vytváříme prostor pro společné setkávání různých skupin lidí. Organizujeme jednodenní prožitkové akce s kulturní, ekologickou, tvůrčí či sportovní náplní. Nabízíme vzdělávací semináře a workshopy především v oblasti pedagogiky a zdravého životního stylu.

Jaké projekty organizujeme
Komunitní projekty a vzdělávání

Zážitkové projekty

Komunita a rodinná atmosféra jsou pro nás prioritou v rámci jednotlivých projektů napříč našimi aktivitami. Prožitková pedagogika a humor jsou zase nástroje, kterými dokážeme lidi oslovit a zároveň jsou hnacím motorem našich aktivit. Staňte se součástí naší človíčkovské rodiny! Ochutnejte s námi radost, vzrušení a jedinečnost každého okamžiku.

Vzdělávací projekty
Vzdělávací projekty

Zaměřujeme se na workshopy a semináře pro pečující rodiče, ale i pedagogy, asistenty, dobrovolníky.

Zprostředkujeme přednášky na aktuální témata v pedagogice, sociální péči, výchově či psychohygieně

Výtvarné projekty
Výtvarné projekty

Specializujeme se na tématické výtvarné projekty zaměřené na svobodné vyjádření dětí netradičními výtvarnými technikami.

Ateliéry jsou vedené výtvarníky – profesionály.

Společenské a komunitní projekty
Společenské a komunitní projekty

Organizujeme projekty se záměrem vzájemného setkávání a obohacení účastníků.

Každoročně organizujeme festival v MČ Brno – Bosonohy Ježíškovo folkové Brnění.

V rámci rytmu roku organizujeme v PDK Človíček Brno – Bosonohy slavnosti pro veřejnost zaměřené na oživení tradic a rituálů.

Co jsme již zrealizovali

Bez podpory se neobejdeme!

Zaujal Vás náš spolek natolik, že jste se rozhodli nám pomoci? Nevíte jak? Nedůvěřujete nadacím a rádi podporujete konkrétní projekty? Nechcete posílat peníze? Človíček potřebuje pro svůj život spoustu věcí a za všechny formy pomoci Vám bude vděčný a odmění se Vám.

Pomoci můžete finančním darem
Pomoci můžete finančním darem
Číslo účtu, na který můžete přispět libovolnou částkou je 1387557915/2700 UniCredit Bank. Peněžní dar může být jednorázový, nebo si můžete určit částku, kterou jste ochotni posílat každý měsíc a zařídit v bance trvalý příkaz. Na základě darovací smlouvy je možný odpočet daně pro právnické i fyzické osoby.
Pomoci můžete i věcnými dary
Pomoci můžete i věcnými dary
Nabízíme dětem nové zkušenosti a zážitky, ke kterým potřebujeme různý materiál - kancelářské potřeby, potraviny, hračky, drogerii ad. Aby Vaše pomoc byla účinná, prosíme Vás o přečtení následujícího seznamu. Určitě nevyužijeme dětské oblečení.
Alternativní pomoc
Alternativní pomoc
Uvítáme i jiné formy pomoci jako je např. sleva na táborové základny, divadelní představení, které byste přijeli zahrát na náš tábor, doprava na pobyt, popř. výlet, apod.
Další možnosti podpory
Dobrovolnictví
Chcete se stát dobrovolníkem v našem spolku? Uvítáme vaši pomoc při asistenci k dětem, asistenci v táborové kuchyni, údržbě či brigádnických pracích v PDK Človíček či na Domečku. V případě potřeby vás proškolíme. Být dobrovolník je cool! Využij svůj volný čas a naplň ho životem!