Ježíškovo folkové brnění 2023 – jaké bylo?

14.Únor 2024

To se takhle potká folkař s folkařem den po 10.ročníku tradičního minifestivalu Ježíškovo folkové brnění a ten první se ptá: „Prosím tě, nevíš, kdy je v Bosonohách zase to brnění?“ a ten druhý mu povídá: „Tak to si pěkně prošvih kamaráde, to bylo včera 16.prosince a…….

…..a bylo to skvělý – skvělá hudba, skvělé občerstvení, skvělá atmosféra…

…..a tancovalo se – kapela Epydemye dokázala svou energickou hudbou zvednout návštěvníky ze židlí..

……a zpívalo se – s kapelou Devítka jsme měli Duši v peří a s Pavlem Kudou a jeho Piknikem jsme si notovali Báječnou ženskou nebo Cesty toulavý….

…..a pomáhalo se jak je již tradičně zvykem, výtěžek z festivalu (vstupné, výtěžek z občerstvení, dobročinný stánek, finanční dary) putuje opět na podporu aktivit pro děti se zdravotním znevýhodněním, kterým se Človíček (One Little) z.s. věnuje od roku 2006. Letos se na podporu aktivit plánovaných v roce 2024 vybralo 59 967,-. Človíčci si tak mohou uhradit například část dopravy na ozdravný pobyt u moře….

….a děkovalo se – dlouholetým a stálým sponzorům (DS Brno, Kepák Ivan, Geoheat s.r.o, Kildatrans s.r.o., Pavel Juráček, Veselý dopravní signalizace s.r.o.,  Hostinec U Čoupků, Hezký domov s.r.o., Dveře Čunda, DC Valve Group, Patrik Holomek, Marais, KPC ad.) a dobrovolníkům, vedení ÚMČ Brno – Bosonohy, kapelám stálicím (např. kapela Devítka zahrála na všech deseti ročnících)….

….tak zase za rok 14. prosince 2024 a dej si to rovnou do kalendáře, ať to chytneš“.

Velké poděkování všem, kteří jste přišli a podpořili jste tuto tradiční akci.

Za fotky z akce velmi děkujeme Vlastimilu Frantovi, prohlédnout si je můžete zde.