Pestrý festival a Ježíškovo folkové Brnění

Človíčkové blíží se nám podzim a po něm zima:) Obě nadcházející roční období budeme  ladit festivalově.  Zveme vás proto na dvě úžasné zážitkové akce – Pestrý festival a Ježíškovo folkové Brnění. Pro zážitkovou show si poznamenejte  do kalendáře datum 10. října 2015 a vánoční folkový festiválek se uskuteční 26. prosince 2015.

Pestrý festival 2015

Již druhý ročník velkolepé zážitkové akce se spoustou skvělých účinkujících a workshopů pro malé i velké se uskuteční v sobotu 10. října v prostorách Café PRÁH, Vaňkovka, Brno.

Program akce se v současné době festivalové ladí. Pokud byste i Vy měli ostatním co nabídnout (umělecká prezentace, workshop, vystoupení…) neváhejte nás  kontaktovat. Na tomto krásném letáčku může být právě vaše jméno 🙂

Projekt finančně podpořilo Statutární město Brno. Informace o projektu najdete na www.pestryfestival.cz.

Ježíškovo folkové Brnění 2015

Letošní ročník festiválku se bude konat opět v MČ Brno – Bosonohy dne 26. prosince 2015. Potvrzenou účast máme opět od kapely Metamorfóza a Devítka. Třetí kapela je zatím v jednání, ale těště se bude to bomba:) Výtěžek z dobrovolného vstupného bude již tradičně určen na podporu volného času dětí se zdravotním znevýhodněním.

Akce se bude konat pod záštitou ÚMČ Brno – Bosonohy. Náklady na akci budou hrazeny ze sponzorských darů. Děkujeme předem všem, kteří se rozhodnou tuto krásnou akci podpořit.

Projektový tým je otevřen dalším návrhům a nápadům k projektu. Stejně tak budeme rádi, pokud náš tým posílí další nadšenci, které myšlenka spojení Vánoc s folkem oslovuje.