Kreativní soutěž – Kouzlo jara

Ať už kvůli karanténě, nemoci, zavřené škole, nebo nefungující kanceláři. Prostě jste doma, a už vám dochází nápady na aktivity, jimiž byste sebe či své děti aspoň na chvilku zabavili?

Nezoufejte a zapojte se do naší soutěže, kterou vyhlašujeme pro všechny děti, dospělé a seniory, kteří “zůstali doma”. Vytáhněte pastelky, barvy, hrnce, jehly nebo květináče a vpusťte (nejen) k vám domů zářivý kousek jara. Kdo nemaluje, ale rád tvoří jinak, například peče, šije nebo zahradničí, je do soutěže vítán také. Vaší kreativitě se meze nekladou!

Soutěž je rozdělena do 6 kategorií podle věku účastníků: 

  • A – předškoláci,
  • B – školáci (1. stupeň, tj. 1. – 5. třída),
  • C – školáci (2. stupeň, tj. 6. – 9. třída),
  • D – středoškoláci (do 18 let včetně),
  • E – dospělí,
  • F – senioři (65 let a více).

Jak se přihlásit do soutěže?

Pokud malujete nebo kreslíte: Své příspěvky (o maximální velikosti papíru A2) zasílejte na adresu: Človíček (One Little), z.s., Bosonožské náměstí 762/12, 642 00 Brno.  Jestliže v momentální situaci nechcete chodit na poštu, obrázek vyfoťte nebo naskenujte a pošlete nám jej mailem na adresu: akce@clovicekbrno.cz . Originál si prosím schovejte na výstavu.

Pokud pečete nebo vaříte, a my víme, že ano!, tak svůj pokrm pojmenujte, označte datem kulinářského snažení, vyfoťte nám ho a spolu s receptem „jak na to“, pošlete emailem na adresu: akce@clovicekbrno.cz . Pokud se nám sejde více receptů dohromady, ze všech po soutěži vyhotovíme jarní kuchařku s vašimi recepty a ilustračními fotografiemi, kterou všem soutěžícím rozešleme!

Pokud šijete (v ruce nebo na stroji): Výrobek s datem výroby vyfoťte a spolu s postupem „jak na to“, pošlete emailem na adresu: akce@clovicekbrno.cz .

Pokud zahradničíte: Vyfoťte to, co se vám nebo vašim dětem např. podařilo vypěstovat ze semínek po dobu konání soutěže, připojte informaci, co ze semínek vyrostlo, a proč jste si vybrali právě ta, která jste zasadili (např. zda je vaše oblíbené – a proč, prospěšné zdraví, apod.) anebo aranžujte! Příroda je tak rozmanitá! Vše pak zasílejte na adresu: akce@clovicekbrno.cz .

Soutěž trvá od 27. 3. do 27. 4. K zaslanému dílu vždy uveďte své jméno a příjmení, věk, kategorii, ve které soutěžíte, a e-mail nebo telefonní číslo, abychom vás mohli kontaktovat v případě výhry. Bez poskytnutí těchto informací není možné se soutěže zúčastnit. K obrázku můžete připojit i zprávu o tom, jak se vám doma daří.

Všechny obrázky a fotky vašich výrobků, které k nám dorazí, pečlivě vyhodnotíme a v každé kategorii vybereme vítěze, kterým předáme věcné ceny. Z nejlepších výtvarných děl uděláme veřejnou výstavu. Místo a čas slavnostního vyhlášení vítězů a navazující výstavy upřesníme, jakmile se nynější situace kolem epidemie koronaviru uklidní.

Poznámka: Přihlášením díla do soutěže souhlasí jeho autor se zpracováním osobních údajů, s vystavením díla a jeho dalším zpracováním pro propagační účely organizátora soutěže. Upozorňujeme, že z organizačních důvodů nebudeme jednotlivá díla autorům vracet.

Tak hurá do toho!