Chcete nás podpořit?

Zaujal Vás náš spolek natolik, že jste se rozhodli nám pomoci? Nevíte jak? Nedůvěřujete nadacím a rádi podporujete konkrétní projekty? Nechcete posílat peníze? Človíček potřebuje pro svůj život spoustu věcí a za všechny formy pomoci Vám bude vděčný a odmění se Vám.

Dárci, kteří přispějí finančním darem spolku Človíček (One Little) z.s., si mohou uplatnit tato daňová zvýhodnění:

Od základu daně si lze odečíst hodnotu darů, poskytnutých na veřejně prospěšné účely, pokud úhrnná hodnota darů za zdaňovací období přesáhne 2% ze základu daně nebo činí alespoň 2.000,- Kč. V úhrnu lze odečíst maximálně 10% ze základu daně. (§ 15 odst. 5 zák. č. 586/1992 Sb. – zákon o daních z příjmu)

Od základu daně, sníženého dle § 34 zák. o daních z příjmů, si lze odečíst hodnotu darů, pokud hodnota daru činí alespoň 2.000,- Kč. V úhrnu lze odečíst maximálně 5 % z již sníženého základu daně. Tento odpočet nemohou uplatnit poplatníci, kteří nejsou založeni  nebo zřízeni za účelem podnikání. (§ 20 odst. 8 a § 34 zák. č. 586/1992 Sb. – zákon o daních z příjmu)

Pomoci můžete finančním darem.

Číslo účtu, na který můžete přispět libovolnou částkou je 1387557915/2700 UniCredit Bank. Peněžní dar může být jednorázový, nebo si můžete určit částku, kterou jste ochotní postrádat každý měsíc a zařídit v bance trvalý příkaz. Na základě darovací smlouvy je možný odpočet daně pro právnické i fyzické osoby.

Pomoci můžete i věcnými dary.

Aby Vaše pomoc byla účinná, prosíme Vás o přečtení následujícího seznamu. Nejsme s dětmi v každodenním kontaktu, proto např. neužijeme dětské oblečení nebo staré hračky. Nabízíme dětem nové zkušenosti a zážitky, ke kterým potřebujeme různý materiál.

  • Kancelářské a výtvarné potřeby: čtvrtky, barevné papíry, pastelky, temperové barvy, voskovky, prstové barvy, barvy na porcelán, štětce, bloky, tuše (to vše využijí přímo děti na táborech), papíry do tiskárny, kancelářské potřeby, telefonní kupóny, známky na dopisy, (tyto věci využijeme na běžný provoz organizace)…
  • Potraviny: sladkosti – bonbóny, čokolády, sušenky, lízátka, balené vody, trvanlivé potraviny…
  • Drogerie: krémy na i po opalování, jelení loje, krémy na ruce, mýdla, prací prášky, šampóny, zubní pasty, tekutá mýdla, papírové kapesníky, náplasti…
  • Hračkářství: míče, sportovní pomůcky – rakety na líný tenis, petanque, nafukovací kruhy, hry do vody, karty, pexesa, stolní hry…
  • Fotografie: sleva na vyvolání fotografií, fotoalba, cliprámy, rámečky…

Alternativní pomoc.

Uvítáme i jiné formy pomoci jako je např. sleva na táborové základny, divadelní představení, které byste přijeli zahrát na náš tábor, náhradní doprava na pobyt, popř. výlet, apod.

 

Co Vám za Vaši pomoc můžeme nabídnout?

Pravidelně Vás budeme informovat o naší činnosti, dostanete reprezentativní fotku z každé akce, uveřejníme Vás na našich www stránkách, budete uváděni jako sponzoři v našich propagačních materiálech a v rámci akcí, které pořádáme pro veřejnost.

Navíc napomůžete fungování dobré věci a děti, které s námi jezdí si díky Vám budou moci odvést kvalitnější zážitky. A to už stojí za to, ne?

Človíček (One Little) z.s., Bosonožské nám. 762/12, 642 00 Brno
www.clovicekbrno.cz, info@clovicekbrno.cz, +420 724 063 116, +420 721 488 072
IČO 27034623, DIČ CZ27034623, č.ú.: 1387557915/2700.