Tábor se Človíčkem 2016

23. – 30. července 2016

Štítary

Človíčkové těšte se na další super zážitkový tábor se Človíčkem, tentokráte vyrazíme objevovat okolí Vranovské přehrady. Holky a kluci, neváhejte a pojďte se vydat po stopách tajemství hradu Bítov. Čeká na vás spousta zábavy, objevování, letního dobrodružství a radosti s ostatními.

Velice nás těší váš zájem o naše akce. Nicméně v současné době je kapacita pobytového tábora obsazena!!! Omlouváme se tak případným dalším zájemcům.
Rádi bychom Vás ale upozornili, žeještě máte možnost přihlásit své děti na příměstký tábor, který proběhne v Otevřené zahradě Nadace partnerství nebo na stanový pobytový tábor na tábořišti u Lysic v termínu 7. – 14. srpen. Více informací rádi poskytneme prostřednictvím emailu clovicek.brno@atlas.cz nebo telefonicky na číslech: 724 063 116, 721 488 072.

Těšíme se s vámi na léto plné zábavy!”

 
Informace pro přihlášené:

Informace k platbě
Dotazník
Nástupní list a bezinfekčnostPOZOR – nutné odevzdat při odjezdu podepsané.
Doporučený seznam věcí na tábor
Souhlas zákonných zástupcůPOZOR – nutné odevzdat při odjezdu podepsané.

 

7. – 14. srpna 2016

Lysice

Další ročník oblíbeného stanového tábora je tady. Pojeď s námi zažít život v přírodě se vším, co k němu patří – rozdělávání ohně, stopovaná v přírodě, ekohrátky, hlídky, lovení bobříků, netradiční vaření, šifrování, vázané stavby ad. tentokráte na téma Staré pověsti české.

Termín přihlášek je 1.června 2016.

Přihláška a zdravotní způsobilost

Pozvánka Lysice

 

Tábor 2015: Cesta kolem světa