Léto se Človíčkem 2015

Je to tady!!! Svoláváme všechny zájemce o cestování světem!

Zveme opět všechny kluky a holky, malé i velké, kteří chtějí zažít léto plné her, radosti a zábavy, aby se s námi vydali na velké prázdninové dobrodružství! Můžete se těšit na Letní pobytový tábor, který se uskuteční v termínu od 11. – 18. 7. 2015 v Orlických horách, nebo na  příměstský tábor s tradiční anglickou a kreativní dílnou, který proběhne jako vždy v Bosonohách v termínu od 3. – 7. 8. 2015. Zároveň vyhlašujeme cestovatelskou soutěž o krásné ceny. Letáček ke ztažení zde.
letacek2

Přihlášky na oba tábory jsou zde připraveny ke ztažení!

Letní tábor 2015pozvánka, přihláška (!!součástí přihlášky je i posudek zdravotní způsobilostii a dotazník:) Uzávěrka přihlášek je 30.dubna 2015! Více info o táboře čtěte dále v tomto příspěvku.

Příměstský tábor Bosonohy 2015pozvánka s přihláškou (součástí přihlášky je i dotazník:) Uzávěrka přihlášek je 31. května 2015!

Těšíme se na vás!

 

VÍTE, ŽE CESTA DO HLUBIN VAŠÍ FANTAZIE MŮŽE BÝT STEJNĚ NAPÍNAVÁ JAKO CESTA DO NEZNÁMÉ ZEMĚ? NEVĚŘÍTE? TAK POJEĎTE S NÁMI! ZVEME OPĚT VŠECHNY KLUKY A HOLKY, MALÉ A VELKÉ, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZAŽÍT LÉTO PLNÉ NEVŠEDNOSTI: HER, RADOSTI A ZÁBAVY, ABY SE S NÁMI VYDALI NA DALŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ! TENTOKRÁT NA CESTU KOLEM SVĚTA!

KDY? OD SOBOTY 11. 7.DO SOBOTY18. 7. 2015

 

KOLIK NAŠE CESTOVÁNÍ BUDE STÁT?

(CENA ZAHRNUJE UBYTOVÁNÍ (7 NOCÍ), SPOLEČNOU DOPRAVU, STRAVU V DOSTATEČNÉM MNOŽSTVÍ (5X DENNĚ), PITNÝ REŽIM PO CELÝ DEN, CELODENNÍ VÝLETOVÁNÍ, ÚHRADU VSTUPNÉHO, VÝDAJE SPOJENÉ S PROGRAMEM TÁBORA A POJIŠTĚNÍ DĚTÍ )

2.500,- KČ PRO ČLENY SDRUŽENÍ A SOUROZENCE

2.800,- KČ PRO NEČLENY SDRUŽENÍ

 

KAM POJEDEME?

TENTOKRÁT ZAVÍTÁME DO ORLICKÝCH HOR – KRAJE KRÁSNÉ PŘÍRODY V OKOLÍ ADRŠPACHU. K DISPOZICI BUDEME MÍT PŘÍJEMNÉ ZÁZEMÍ V PENZIONU KAČEŘÍ (www.penzionkaceri.cz) VE VESNICI LACHOV u TEPLIC NAD METUJÍ.

CO NÁS ČEKÁ?

PO CELÝ TÝDEN BUDEME SPOLEČNĚ CESTOVAT A POZNÁVAT KRÁSY, ZVYKY, ALE I ŘEČ RŮZNÝCH ZEMÍ. PRO VŠECHNY JE PŘIPRAVEN PESTRÝ PROGRAM NAPLNĚNÝ SPORTOVNÍMI, VÝTVARNÝMI, POZNÁVACÍMI I NAUČNÝMI AKTIVITAMI 🙂

JAK SE PŘIHLÁSIT?

STAČÍ VYPLNIT PŘILOŽENOU PŘIHLÁŠKU A SPOLEČNĚ S POTVRZENÍM OD LÉKAŘE ODESLAT NA ADRESU: ČLOVÍČEK, BOSONOŽSKÉ NÁM. 762/12, 642 00 BRNO. NA ZÁKLADĚ ODESLANÉ PŘIHLÁŠKY PAK OBDRŽÍTE ZÁVAZNÉ INFORMACE K POBYTU A PLATBĚ. KAPACITA TÁBORA JE OMEZENÁ, PROTO NEVÁHEJTE!

UZÁVĚRA PŘIHLÁŠEK JE VE ČTVRTEK 30. DUBNA 2015.

KDE ZÍSKAT DALŠÍ INFORMACE?

DALŠÍ INFORMACE VÁM RÁDI POSKYTNEME NA TELEFONU: 724 063 116 NEBO 721 488 072; EMAILU: info@onelittleclovicek.cz; WEBU: www.onelittleclovicek.cz; a FB