Ježíškovo folkové Brnění – poděkování

Třetí ročník festiválku Ježíškovo folkové Brnění opět rozezvučel Bosonožskou orlovnu. Za dobrou hudbou, přátelským posezením i lahodným občerstvením přišlo bezmála 230 nadšenců folku a dobré zábavy z celého Brna, ale i vzdálenějšího okolí. V sále panovala výborná zábava, ostatně posuďte sami ve fotografiích p. Franty.  Festival byl zároveň benefiční záležitostí, celkový výtěžek z akce je 37.695,-Kč. Částka bude využita ve prospěch zážitkových aktivit dětí se zdravotním znevýhodněním. Děkujeme všem, kteří podpořili tuto krásnou akci a umožnili tak dětem  prožít rok 2016 se Človíčkem s velkou parádou.

Děkujeme především těm, kteří přispěli finančně – ÚMČ Brno – Bosonohy, Dveře Čunda, Marix, spol.s.r.o., Kildatrans, spol.s.r.o, Hezký domov, NIBE, Dopravní stavby Brno, Q2 Interactive, Královo Pole Cranes, Marais s.r.o., pivovar Černá Hora, Arboristika Špaček, Fit sport, Rehablife – Marta Benýšková, Květinářství Petr Sikora, Kominické služby David Pilmajer, kadeřnické služby Hanka Rozmarýnová a další významní dárci, kteří si nepřáli být jmenováni.

Dále děkujeme rádiu Signál a Country za mediální podporu, kapelám za chuť, se kterou vystupovali, panu zvukaři, všem, kteří se podíleli na přípravě cateringu a dalším, na které bychom neradi zapomněli.