Ježíškovo folkové Brnění 2016

26.prosince 2016 od 18.hod.
Bosonožská orlovna, Brno – Bosonohy

Připravujeme pro vás 4.ročník vánočního folkového festivalu Ježíškovo folkové Brnění. Těšit se můžete na kapelu Metamorfoźa, Pavlínu Jíšovou s dcerou Adélou Jonášovou a kapelu Devítka.

Záměrem projektu je vytvořit prostor pro společné setkání v čase vánočním a nabídnout široké divácké veřejnosti jedinečný adventní prožitek. Projekt současně napomůže k oživení tradičních hodnot folkové hudby.

Jedná se o benefiční akci jejíž výtěžek bude určen na podporu aktivit dětí se zdravotním znevýhodněním. Výtěžek 32.000,- z minulého ročníku festivalu byl konkrétně použit na dopravu na letní tábor 2016. jfb_2016

Akce se bude opět konat pod záštitou ÚMČ Brno – Bosonohy. Náklady na akci budou hrazeny ze sponzorských darů. Děkujeme předem všem, kteří se rozhodnou tuto krásnou akci podpořit.

Sponzorům akce nabízíme:

Potvrzení darovací smlouvy o poskytnutí příspěvku – možnost daňového zvýhodnění.

Uveřejnění podpory v propagačních materiálech akce a v místě konání akce (tiskové a mediální zprávy, upoutávky, letáčky, bannery ad.).

Uveřejnění podpory na webových stránkách a facebookovém profilu spolku.

 Plakát 2016

Minulý ročník podpořili:

ÚMČ Brno – Bosonohy, Dverecunda.cz, Arboristika – Špaček, KILDATRANS – CZ, spol.s.r.o., Q2 Interactive,  Hezký domov s.r.o. – kuchyňské a bytové studio, Pivovar Černá Hora, Marais, s.r.o., Marix, s.r.o., Královo Pole Cranes, a.s. a další významní dárci, kteří si nepřáli být jmenování. Velmi děkujeme.