Adventní koláč pro Človíčka

Napečeme voňavé adventní koláče. Jeden z nich může být váš!

23. 11. – 19. 12. 2020

Človíček (One Little) z.s. již dlouho hledá vhodné prostory pro vytvoření komunitního centra s pestrou nabídkou zájmových a aktivizačních aktivit pro děti s autismem a zároveň odlehčovacích a terapeutických aktivit pro pečující rodiny.

Máme dobrou zprávu – našli jsme „domeček“ pro Človíčka.  Jedná se o bezbariérové zrekonstruované bytové prostory v centru Brna, na ulici Jana Uhra 169/11 v přízemí. Tyto prostory poskytnou domácí a bezpečné prostředí pro setkávání pečujících rodin, terapii, rozvoj dovedností a talentu dětí se zdravotním znevýhodněním, ale i chráněný byt ve smyslu respitních odlehčovacích služeb pro víkendový odpočinek pečujících rodičů.

Každý domeček potřebuje na počátku vstupní investici do vybavení a služeb. Náklady na provoz „domečku“ činí měsíčně 11.000,-Kč, vybavení prostor odhadujeme na 40. 000,-Kč. V současné době hledáme podporu na pokrytí vstupních nákladů projektu. Dovolujeme si oslovit i vás a nabídnout vám za to voňavou odměnu. Jak na to?

Napečeme voňavé adventní koláče. Jeden z nich může být váš!

V termínu od 23. 11. do 19. 12. 2020 nám přispějte částkou v min. hodnotě 500,-Kč na projekt „Domeček“ – č. ú. 1387557915/2700zde zároveň vyplňte vaše kontaktní údaje a případné požadavky (bezlepkový, bezmléčný). Do 7 dnů od zaslání vašeho příspěvku vás zkontaktujeme a naše rozvážková služba „Koláčový Pepa@spol.“ vám přiveze koláč až k vám domů. Rozvoz zajišťujeme po Brně a blízkém okolí do 15 km (od Brna). Případně se pro koláč můžete zastavit sami, k nám na Domeček, rádi Vás uvidíme! Potom již stačí dobrá káva nebo šálek dobrého čaje a pohoda v těchto hektických dnech je zaručena.

Jdete do toho s námi?

Pro rychlou platbu QR kód: